RADYO YAZILIM HİZMETLERİ

Firmamızda hiçbir yerde bulamayacağınız tüm yazılım ve web tasarım desteği online verilmektedir Radyo Telekom firmamız özel web sitesi projeleriniz ve yine özel radyo sitesi yazılımlarımız için gerekli olan tüm her şeyi yapmaktadır.

1- Radyonuza ait profesyonel bir Jingle çalışması istiyorsanız firmamız sizler için bay ve bayanlar profesyonel Radyo seslendirmesi yapmaktadır.

2- Radyonuzu ait bir masaüstü Player yazılımına ihtiyacınız varsa ve bu konuda profesyonel bir masaüstü yazılımı istiyorsanız tüm işletim sistemli bilgisayarlara uyumlu profesyonel masaüstü yazılımı yapmaktayız.

3- Radyonuzu ait bir Android Play uygulamasını ihtiyacınız varsa firmamız sizler için profesyonel AAC MP3 destekli Radyo android uygulaması yapmaktadır.

4- Radyonuzu özel olarak bir iTunes iPhone uygulaması yaptırmak istiyorsanız firmamız sizler için IOS işletim sistemli telefonlarda çalışan iPhone uygulaması yapmaktadır.

5- Radyonuzu ait başlıklı SMS göndermek istiyorsanız ve radyonuzda ilgili mesajlar atmak istiyorsanız profesyonel olarak radyoya SMS paketiniz sizler için hizmet vermektedir.

6- Radyomuzun daha çok dinlenmesini istiyorsanız ve radyonuzun Google’da en sayfalarda çıkmasını istiyorsanız firmamız profesyonel olarak sizin için Google Adwords reklamları hizmeti vermektedir.

7- Radyomuzda özel bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız ve Sadece size ait özel bir radyo sitesi tasarımı olsun istiyorsanız ve aynı zamanda kendi belirlediğiniz proje kapsamında özel radyo sitesi tasarımı yapmaktayız.

8- Radyo sitesi dışında bir internet televizyonu kurulumu yapmak istiyorsanız firmamız sizler için profesyonel bir web sitesi kurulumu yapmaktadır kendi web TV kanalı açmak istiyorsanız TV hosting hizmeti firmamız tarafından verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.