KURUMSAL

KURUMSAL RADYO HOSTİNG;

İnternet üzerinden Radyo yayını yapmayı sağlayan kurumsal radyo host paketlerini sitemiz panel sistemi www.radyohostingpaketleri.com adresinden online olarak satın alabilirsiniz.

Radyo Telekom, Ulusal Radyolar, Bölgesel Radyolar, Yerel Radyolar, Dış Devlet Radyoları ve internet üzerinden yayın yapan İnternet radyolarına kurumsal olarak radyo hosting dediğimiz sanal stream soutcast hizmeti vermektedir.

Kurumsal olarak 7/24 hizmet veren radyo firmamız “,nternet radyoculuğu” konusunda profesyonel anlamda radyo hizmeti veren en kapsamlı “radyo shoutcast” firmasıdır.

Kurumsal veya Bireysel olarak Radyo hosting, radyo reseller (radyo bayi), mağazalar için radyo, winamp radyo host, vds radyo sunucusu, vps radyo sunucusu, dedicated radyo sunucusu olarak hizmet vermekteyiz.

Kurumsal olarak aynı zamanda Tüm radyo host paketleri ile uyumlu olarak “mobil radyo dinleme eklentisi” , radyolar için sohbet sitesi, radyolar için okey oyun sitesi ve radyolar için reklam ağı hizmeti ( google reklamları, facebook reklamları, twitter reklamları) hizmetleri vermekteyiz.

Kalitemizi test etmek için İstediğiniz radyo hsoting paketlerimizden aylık olarak başlayabilirisniz.

Kurumsal ve bireysel olarak hosting radyo hizmetlerimiz devam ediyor…

Yoruma kapalı.