PLANLANABİLİR RADYO KAMPANYASI

Tamamen özel olarak radyotelekom profesyonel radyo planlaması artık yeni versiyonu ile tekrar yine sizlerle.

Radyonuzdaki şarkıları, jingleleri, reklamları, kolayca planlama yapabilirsiniz. Radyo siteniz de radyonuz 24 saat açık olsa da karışık şarkılar dinleyicilerinizi kaybetmenize neden olabilir. Ama yeni nesil radyo sistemi ile “planlanabilir radyo auto dj” ile artık sizlerde radyonuzu planlayınız. Radyonuz da hangi saat de hangi günde hangi aralıklarda hangi şarkıların çalmasını istiyorsanız kolayca planlama yapabilirsiniz. Üstelik planlanabilir auto dj türkçe paneli ile kolayca yönetebilirsiniz. Sizde kendi radyonuz da şarkılarınızı kolayca zamanlanabilir auto dj ile kolayca zamanlama yapabilirsiniz.

Profesyonel radyoculuğa adım atmak istiyorsanız hemen planlanabilir bir radyo satın alarak radyonuz da istediğiniz saatlerde istediğiniz şarkıları kolayca planlama yapabilirsiniz. Planlanabilir radyo ile daha detaylı bilgi vermek gerekiyorsa isterseniz sabahları oyun havaları, akşamları slow şarkılar, 2 şarkıda bir radyo jingle, gibi şarkılarınızı istediğiniz saatlere veya günlere göre veya zaman dilimlerine göre planlama yapabilirsiniz.

Radyoculuğu seviyorsanız ve radyo da planlanabilir radyoya daha geçmediyseniz radyoculuğun tadını planlanabilir radyo ile kolayca çıkarabilirsiniz. Hemen radyonuzu planlanabilir radyoya geçirin ve sizlerde radyo hayatında yeni teknoloji ile farklı adımlara devam edin.

Planlanabilir radyo ile daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketlenmiş , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.