Hakkımızda

Radyo Telekom – İnternet Radyosu Kurulum Firması

radyo hakkimizda2000 Yılında İlk Olarak Windows Radyo Hosting Hizmetleri Vermeye Başlayan firmamız ozamanın Teknolojisinde Auto Dj Olmadan Manuel Radyo Hosting Dediğimiz Winamp DSP Eklentisi Üzerinden Radyo Yayını Vererek Birçok Müşterisine Ulaşmıştır. İlk Firma adı olarak “girdapradyopaketleri.com adı altında satışlarına başladı.

Daha Sonra Girdap Ajans adı altında 18 kasım 2008 yılında Web Tasarım ve Yazılım Ajans firmasını Kurdu. Buna Bağlı Olarak sadece web tasarım yapan alt firma sitesi www.girdaptasarim.com adı altında web desing firmasını kurdu.

Teknolojinin gelişmesi ile radyo hosting paketleri alt firması kuruldu. www.Radyohostingpaketleri.com ismi altında 25 mayıs 2012 tarihinde de radyo hosting paketleri firması Türkiye’nin ve Dünya’nın bir çok yerinde internet Radyo Hizmeti vermeye başladı.

Daha Sonra Gelişen Teknolojiler ile RadyoSitesiKur.Com Adlı Firmayı Kurarak İnternet Radyoları İçin grafik ve Web Tasarım Hizmeti de Vermeye Başlamıştır. Radyo Sitesi Kur firmasının asıl amacı hemen hızlı bir şekilde ” Hazır Radyo Web Sitesi Kurmak” için
faliyete geçti. hazır radyo tema siteleri ile radyo sitesini kurmak isteyenler için 1 gün ile 1 Hafta içerisinde hızlı hazır web sitesi kurulumunu başlattı. web sitesi olamayanlar veya yeni bir web radyo sitesine geçmek isteyenler için büyük çözümler sunarak birçok kişinin web radyo sitesini kurmayı başardı. RadyoSitesiKur her sene yeni radyo teması ile karşınızda olmaya devam ediyor…

Yaklaşık Profesyonel Anlamda 6 yıldan beri hem internetten,hem de şirketten siz müşterilerine hizmet vermektedir.
Radyo hosting paketlerini birçok firma tercih etmiştir.Bu firmaların bazıları şunlardır;Radyo Power,süper türkfm,Kanaltürk fm,istanbul fm,aşk fm ve show radyo fm’dir.
Radyo hosting paketlerin de bircok lisanslı paket bulunmaktadır.Eger Sizinde radyonuz olsun diyorsanız: sınırsız radyo hosting paketini,web siteli radyo paketim olsun diyorsanız:web siteli radyo hosting paketini,mağazalar için ya da işletme yerim var diyorsanız:magaza radyo hosting paketini,ben de işleyip,para kazanmak istiyorum diyorsanız,bayi radyo hosting paketini tercih edip,kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
7 gün 24 saat müşteri hizmetlerini arayıp,bilgi alabilirsiniz.
Radyo hosting paketlerinin amacı:müşteriye destek verip, müşteriyi memnun etmektir.

Müşterinin halinden anlayan tek firma “RADYO HOSTİNG PAKETLERİ”

İletişim için: 0507 216 68 30 / 0850 303 60 30

Yoruma kapalı.